Перейти до змісту
НАБУ з'явилося з обшуками до Агентства з розшуку корупційних активів – журналісти

НАБУ з'явилося з обшуками до Агентства з розшуку корупційних активів – журналісти

Антикорупційне бюро перевірить діяльність АРМА.

Національне антикорупційне бюро 3 квітня з'явилося з обшуками в офісі Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Роман Бочкала.

"НАБУ зайшло в Арму. Стоп корупції неодноразово розповідало: цей орган перетворився з Агенства по розшуку корупційних активів в дубіну рейдерів. Яскравий приклад спроба віджиму аграрного підприємства "Росток-Холдинг". Впевнений скоро суспільство дізнається багато цікаво", – написав він, прикріпивши фото з місця події.

НАБУ зайшло в Арму. Стоп корупції неодноразово розповідало: цей орган перетворився з Агенства по розшуку корупційних...

Опубліковано Романом Бочкалою Середа, 3 квітня 2019 р.

Довідка:

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) –  агентство зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

Створене Законом України від 10 листопада 2015 року № 772-VIII[3], а на його підставі — Постановою Уряду від 24 лютого 2016 року № 104[4]. Є одним з основних критеріїв виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС

Відео Керівника детективів НАБУ Андрія Калужинського відсторонили від виконання обов'язків

Про це йдеться в офіційній відповіді на запит ТСН. Причина відсторонення: власна заява Калужинського та ймовірність того, що він може впливати на слідство. За результатами медійного скандалу - про участь вищих посадових осіб держави та їхніх родичів в корупційних схемах в Укроборонпромі - НАБУ відкрило кримінальне провадження.  

Керівника детективів НАБУ Андрія Калужинського відсторонили від виконання обов'язків

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин