НАБУ закликало українців ставати детективами для "звільнення країни від темряви корупції"

У відомстві креативно шукають борців із корупцією для роботи в Києві, Львові, Одесі та Харкові.

В Україні завершується конкурс на посади детективів та старших детективів Національного антикорупційного бюро України.

Про це прес-служба НАБУ повідомила на своїй сторінці у Facebook, нагадавши, що прийом документів триває до 1 серпня включно.

"Усього 6 днів залишилось до завершення конкурсу на посади детективів та старших детективів Національного антикорупційного бюро України з наданням робочого місця у Києві, Львові, Одесі та Харкові. Прийди в НАБУ – допоможи звільнити країну від темряви корупції!" - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на посаду можуть претендувати люди, які мають юридичну освіту та досвід роботи за фахом від 2 років.

"Детектив НАБУ – це нова професія в правоохоронній системі України, яка поєднує в собі обов'язки оперативного і слідчого працівника. Робота детектива вимагатиме відданої чесної праці, постійного вдосконалення професійних навичок, вивчення кращих світових практик. При цьому детективи НАБУ мають гідну заробітну плату, можливість їздити у закордонні відрядження та навчальні візити. Команда НАБУ – це молодий колектив, який об'єднує мета викорінення корупції у вищих ешелонах влади", - наголосили у відомстві.

Нагадаємо, раніше директор Антикорупційного бюро Артем Ситник розсекретив зарплату детективів свого відомства. За його словами, зарплата детектива антикорупційного бюро складатиме 32 тисячі гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: