НАБУ затримало головлікаря Запоріжжя, який завдав бюджету збитків на 13 млн грн

Посадовець придбав авто, які не відповідають санітарним нормам. 

Сьогодні, 1 серпня, детективи НАБУ затримали головного лікаря Запорізької обласної лікарні. 

Про це повідомила прес-служба відомства.

За версією слідства, медик, прізвище якого не називають, у 2012 році організував проведення незаконної процедури закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги за рахунок держбюджету.  За вказані гроші були придбані автомобілі, які не відповідали нормам.

"В результаті для потреб очолюваного ним комунального медичного закладу за бюджетні кошти було придбано 26 одиниць легкових спеціальних (санітарних) автомобілів, комплектація та технічні параметри яких не відповідали вимогам стандартів України, і експлуатація яких за прямим призначенням була неможливою. Також, за версією слідства, внаслідок цих дій державі було завдано збитків на загальну суму 13 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

Затриманого головлікаря везуть до будівлі НАБУ в Києві, де йому оголосять підозру. Наразі вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу і відсторонення його від займаної посади.

Посадовця затримано за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, зокрема, за статтями "Зловживання владою або службовим становищем" та "Службове підроблення" Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося раніше,  у Харкові співробітники СБУ затримали лікаря-хабарника, який вимагав у пацієнта 100 тисяч гривень за проведення операції. Було встановлено, що гроші у хворих він вимагав систематично. 

 

Залиште свій коментар