Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ завершило розслідування щодо розтрати коштів на Львівському бронетанковому заводі

Бюро показало схему незаконної діяльності заводу.

Національне антикорупційне бюро України завершило досудове розслідування щодо розтрати керівництвом Львівського бронетанкового заводу грошей під час закупівлі двигунів зі шкодою для держави.

Про це повідомляють у прес-службі НАБУ. 

"Під час досудового розслідування встановлено, що ДП "Львівський бронетанковий завод" виграв конкурсні торги на поставку Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України нових двигунів В-46-6. За документами, "ЛБТЗ" придбав у ТОВ "Булет Лайн" і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів. Зібрані слідством докази свідчать про те, що насправді двигуни надійшли на завод від третьої сторони без жодних документів; договір із ТОВ був фіктивний, а двигуни — не новими, а такими, що були у використанні. До того ж ці самі двигуни у 2008–2009 вже були реалізовані підприємствам на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України", - йдеться у повідомленні.

Також у НАБУ додають, що сума збитків, завданих державі внаслідок розтрати коштів, сягає більш ніж 14 мільйонів гривень. Схему можна переглянути далі:

набу
УНІАН

У незаконних діях підозрюються директор бронетанкового підприємства, його заступник, начальник Центрального бронетанкового управління ЗСУ, начальник одного з відділів управління та засновник ТОВ "Булет Лайн". 

Нагадаємо, ще у жовтні повідомлялося, що у державному концерні "Укроборонпром" десятки мільйонів бюджетних коштів перераховують на фіктивні фірми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції