НАБУ заявило про завершення розслідування справи очільниці Держаудиту

Гаврилову підозрюють у незаконному збагаченні.

Національне антикорупційне бюро України завершило досудове розслідування стосовно голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової, яку підозрюють у незаконному збагаченні.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

3 березня детективи антикорупційного бюро повідомили Гавриловій про завершення досудового слідства і відкрили їй та її захисникам доступ до матеріалів слідства.

"Після ознайомлення з матеріалами буде складено обвинувальний акт для подальшого скерування до суду", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 23 січня детективи НАБУ повідомили Гавриловій про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних. У відповідь на це чиновниця зазначила, що "золоті зливки має кожний громадянин". Згодом суд обрав для неї запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на 60 діб.

ВідеоГолову Державної аудиторської служби України суд відпустив під особисте зобов'язання

Слідчі підозрюють чиновницю Лідію Гаврилову в незаконному збагаченні. Гаврилова переконує -- Спеціалізована антикорупційна прокуратура переслідує її за принципову позицію під час аудитів, які вона проводить для прокуратури.

Голову Державної аудиторської служби України суд відпустив під особисте зобов'язання

 

Залиште свій коментар