Набув чинності закон про квоти на пісні українською мовою

За невиконання цих вимог телерадіоорганізаціям загрожує штраф у розмірі 5% загальної суми ліцензійного збору.

Закон щодо частки музичних творів державною мовою в програмах телерадіоорганізацій вступив у дію через 4 місяці після його затвердження.

Про це пише Укрінформ.

Згідно з законом, мовлення кожної телерадіоорганізації має складатися з національного аудіовізуального продукту не менш ніж на 50%. Також телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення повинні забезпечувати частку пісень державною мовою не менше 35% від загального обсягу пісень поширених протягом доби.

При цьому телерадіоорганізації, в чиєму ефірі музичні твори на мовах Європейського Союзу складають не менше ніж 60%, мають трохи меншу квоту - а саме 25% україномовних пісень.

За невиконання цих вимог телерадіоорганізаціям загрожує штраф у розмірі 5% загальної суми ліцензійного збору.

Нагадаємо, що раніше президент Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення змін у деякі закони України щодо частки музичних творів державною мовою в програмах телерадіоорганізацій". 

Подруга нардепа Лещенка різко негативно поставилася до українських квот на радіо

В епіцентрі нового скандалу - наречена народного депутата Сергія Лещенка. Анастасія Топольська у соціальній мережі грубо оцінила введення українських квот для радіостанцій, обізвала депутатів "дебілами", а в коментарях ще їх прокляла "з їхніми українськими квотами та сімейними цінностями". За тиждень в силу вступить поправка до закону про телебачення і радіомовлення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: