Нацбанк викинув 6 мільйонів на проект санаторію в Яремче

Управління НБУ в Івано-Франківській області будує санаторно-оздоровчий комплекс "Прикарпаття": лише на його проект вже витрачено більше 6 млн гривень.

Управління Національного банку України в Івано-Франківській області витратило більше 6 мільйонів на проект санаторію.

За "проектно-вишукувальні роботи II черги будівництва санаторно-оздоровчого комплексу "Прикарпаття" по вул. Грушевській, 7 у м. Яремче ТОВ "Інститут проектування "Комфортбуд" отримає 6 млн 029 тисяч 347 грн", - повідомив портал державних закупівель.

Навесні управління Нацбанку в Прикарпатті провело тендер на будівництво санаторно-оздоровчого комплексу "Прикарпаття".

Виконавцем будівельних робіт було визначено ТОВ "Вотекс-спецмонтаж-плюс" (м. Суми). Вартість І черги робіт становитиме 30,66 млн гривень. Планується, що будівельні роботи завершаться до кінця 2011 року.

Зауважимо, що останнім часом у пресу потрапляє все більше відомостей про "спустошення" чиновниками державного бюджету. Так, той же Нацбанк разом з МВС наприкінці серпня витратили на виготовлення нагрудних знаків та заохочувальних відзнак більше 4 млн гривень.

І навіть вимоги президента Віктора Януковича економити державні кошти не зупинили чиновників, які закуповують за бюджетні гроші нові представницькі авто. Зараз автопарк найвищих держорганів коштує більше 5 млн доларів.

Читайте також:

Нацбанк і МВС витратили на медалі більше чотирьох мільйонів

Чиновники продовжують спустошувати бюджет: за ксерокс заплатили мільйон

МВС знову накупило машин - тепер на 40 мільйонів

ЗМІ: землі кримського винзаводу приєднають до "дачі Януковича"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: