Нацбанк заморозив вклади в ще одному банку

Тимчасовим адміністратором АБ "Синтез" призначено фізичну особу – незалежного експерта Євгена Чечіля.

Національний банк України своєю постановою від 8 червня призначив тимчасову адміністрацію в акціонерний банк "Синтез" (м. Київ) строком на 6 місяців – з 9 червня по 8 грудня 2010 року.

За інформацією Нацбанку, тимчасовим адміністратором АБ "Синтез" призначено фізичну особу – незалежного експерта Євгена Чечіля.

При цьому зазначається, що на період тимчасової відсутності тимчасового адміністратора Чечіля в банку уповноважують на виконання функції тимчасового адміністратора АБ "Синтез" фізичну особу - незалежного експерта Олександра Смолянінова (за договором з НБУ).

Також повідомляється, що з метою створення сприятливих умов для відновлення фінансового стану АБ "Синтез" введено повний мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на три місяці - з 9 червня 2010 до 8 вересня 2010 року.

АБ "Синтез" зареєстрований в 1993 році.

На 1 квітня 2010 року активи банку становили 377,315 млн грн, зобов'язання – 280,416 млн грн, власний капітал – 96,899 млн грн, статутний капітал – 72,8 млн грн.

Чистий прибуток банку за підсумками першого кварталу 2010 року становив 1,598 млн грн.

Нагадаємо, 12 травня ввів тимчасову адміністрацію в ПАО "Земельний банк" (Харків) строком на шість місяців - з 12 травня по 11 листопада 2010 року.

Читайте також:

Затримано екс-адміністратора "Родовід Банку"

Ще в одному українському банку заморозили вклади

Уряд скасував передачу активів банку "Надра" в "Родовід Банк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: