Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк зустрінеться з представником мітингарів під стінами установи

Там заявляють, що підтримують цивілізований діалог.

Національний банк України проведе зустріч громадським активістом Денисом Шинкаренком, який приєднався до мітингів під стінами установи протягом останніх декількох днів.

Про це повідомили у пресслужбі НБУ.

Там також заявили, що після оприлюднення заяви про тиск на НБУ колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського, кількість протестувальників під стінами будівлі Нацбанку скоротилася.

"Нібито "тисячі" мітингарів опівдні залишили Інститутську. А тим часом, незабаром розпочнеться зустріч представників Національного банку з одним з представників "Стоп корупції", Денисом Шинкаренком. Ми за цивілізований діалог", — повідомили у Нацбанку.

Свіжі новини з-під стін НБУ. Нібито «тисячі» мітингарів опівдні залишили Інститутську. А тим часом, незабаром...

Опубліковано Національний банк України Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

У коментарях Шинкаренко уточнив, що він глава правління ГО "Стоп Нелегал" та "Захист інвесторів". "Не я є членом ГО "Стоп корупції", але приєднався до акції "Проти корупції в НБУ" ініціатором якої була ГО "Стоп корупції"", - написав він.

Нагадаємо, під Нацбанком відбуваються акції протесту проти корупції. Під стінами головної фінустанови країни громадські активісти вимагають відставки керівництва відомства, а також створення тимчасової слідчої комісії для розслідування злочинів у НБУ. До активістів приєдналися ще й феросплавники та металурги. Серед них працівники підприємств, що входять або входили до так званої групи "Приват" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Також до акцій долучилися активісти Добровольчого руху ОУН.

Сьогодні, 28 листопада, активісти Добровольчого Руху ОУН спільно з побратимами з Батальйону «Донбас» та іншими...

Опубліковано Добровольчий Рух ОУН Четвер, 28 листопада 2019 р.

Згодом Національний банк України заявив про тиск та спекуляції на адресу регулятора з боку колишнього власника "Приватбанку" Ігоря Коломойського та нардепа Олександра Дубінського. Згодом НБУ навіть подав позов до суду проти народного депутата від "Слуги народу" Дубінського через "наклеп". У відповідь нардеп облаяв керівництво установи. "*бав тебе в тупий собачий рот", - звернувся він до глави НБУ Якова Смолія.

Відео Під стінами НБУ вже другий тиждень триває антикорупційний мітинг

Лише впродовж останнього місяця відбулася серія затримань працівників Нацбанку на корупції. Окрім того, сам голова відомства відзначився неправдивою декларацією – заявляють активісти. Учасники акції вимагають звіту від керівництва, в також створення тимчасової слідчої комісії для розслідування злочинів у НБУ.  

Під стінами НБУ вже другий тиждень триває антикорупційний мітинг

Залиште свій коментар

Вибір редакції