Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацгвардійці затримали бойовика, який ховав "документи ДНР" під пелюшками дитини

У чоловіка виявили паспорт з печаткою "ДНР".

У зоні АТО на блокпосту в Донецькій області нацгвардійці затримали чоловіка через підозру у сприянні терористичній  діяльності так званої "ДНР". Бойовик намагався пройти з боку тимчасово окупованої території.

Чоловік хотів пройти пункт пропуск разом із жінкою та дитиною, повідомляє прес-служба Національної гвардії України. Зазначається, що бойовик, імовірно, розраховував, що присутність немовляти вплине на пильність гвардійців.

Під час обшуку у чоловіка знайшли паспорт з печаткою терористичної "ДНР". Своєю чергою, у дитячій колясці під пелюшками гвардійці виявили пакет документів, серед яких був військовий квиток на ім'я затриманого теж з печаткою так званої "ДНР".

Наразі чоловіка затримано за підозрою у сприянні терористичній діяльності. 

Нагадаємо, раніше колишнього керівника штабу військової частини Національної гвардії України засудили до 5 років ув'язнення за співпрацю з бойовиками так званої "ДНР". Він здійснював збір і передачу бойовикам інформації про вищий командний склад сил АТО, місцезнаходження комплектів боєприпасів і бойових літаків сил та інші секретні відомості. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції