Нацгвардієць Марків розповів про бажання і плани після звільнення з італійської в'язниці

Дата публікації
Перегляди
4245
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нацгвардієць Марків розповів про бажання і плани після звільнення з італійської в'язниці

Марків наголосив, що винні мають понести відповідальність.

Віталій Марків, який перебував за ґратами в Італії через сфабриковану проти нього справу про вбивство італійського фотографа на Донбасі, і которого 3 листопада виправдав італійський суд, має намір продовжити службу в Національної гвардії України.

Про це звільнений українець розповів на аеродромі 4 листопада, де відбулася урочиста зустріч Марківа.

Також він розповів, що хоче провести час із дружиною: "Головним моїм бажанням - є провести нарешті час зі своєю дружиною. Нагадаю вам: 3 роки 4 місяці і 2 дні, як я не бачив дружину. Я сьогодні її перший раз обійняв фізично".

"Перша моя задача – продовження служби в лавах Національної гвардії України", – сказав Марків.

Також військовий сказав, що наразі буде чекати остаточного висновку касації, але Марків наголосив, що винні у тому, що йому три роки довелося провести за ґратами, мають понести покарання.

"Ми будемо чекати остаточного висновку касації, а після того вже будемо робити висновки, будуть якісь дії. Відповідальність мають понести люди, які намагалися зганьбити не тільки збройні формування України, але й притягти до відповідальності весь український народ", – заявив Марків.

Нагадаємо, 4 листопада до України прибув звільнений військовий Національної гвардії Віталій Марків. Літак приземлився на аеродромі Нацгвардії у Києві. Там його зустріли почесна варта, колеги-військові та дружина Діана.  

Напередодні, 3 листопада, апеляційний суд Італії  ухвалив рішення задовольнити клопотання захисту Віталія Марківа і визнав нацгвардійця не причетним до вбивства італійського фотографа Андреа Роккеллі у 2014 році на Донбасі. 

Повністю виправданий Марків повернувся додому

Повністю виправданий Марків повернувся додому
Наступна публікація