Начальник київського метро подав у відставку

Виконуючим обов’язки керівника КП "Київський метрополітен" став перший заступник начальника підземки Володимир Федоренко.

В. о. голови Київської міськадміністрації Олександр Попов підписав заяву про звільнення керівника комунального підприємства "Київський метрополітен" Петра Мірошникова.

"Вчора Мірошников подав заяву на звільнення. Я її прийняв", - розповів Попов журналістам 3 серпня.

За його словами, виконуючим обов’язки керівника КП "Київський метрополітен" став перший заступник начальника підземки Володимир Федоренко.

Він висловив переконання, що перед затвердженням нового керівника метро треба порадитись з колективом та врахувати думки працівників підприємства.

"Завдання - не тільки стабілізувати ситуацію, але й виконати серйозну інвестиційну програму. На цей рік, ви знаєте, три станції метро буде введено завдяки підтримки уряду... Тому виконання цих програм, я думаю, і визначить наступного керівника метрополітену", - зазначив в. о. голови КМДА.

Нагадаємо, раніше заступник голови КМДА Анатолій Голубченко заявив, що Петро Мірошников залишає своє крісло і йде на підвищення. За словами Голубченка, Мірошников працюватиме в міністерстві, але в якому саме, заступник мера не повідомив.

Читайте також:

Проїзд у київському метро подорожчає до 2 гривень

Голубченко заявив, що главу Київського метрополітену підвищили

Начальник київського метрополітену йде з посади добровільно

ВідеоНачальник київського метро подав у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: