Начальника Іллічівського морпорту оголошено у розшук

16 серпня Прокуратура Одеської області оголосила в розшук начальника Іллічівського морського торговельного порту, якому інкримінують зловживання службовим становищем.

Начальника Іллічівського морського торговельного порту (ІМТП) Костянтина Лавриненка оголошено у розшук. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області.

Наразі слідчими облпрокуратури розслідується кримінальна справа "за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ДП "Іллічівський морський торговельний порт" при укладанні та виконанні договору підряду на проведення будівельних робіт з реконструкції причалу і будівництва берегоукріплення для одного із терміналів порту", - повідомили в прес-службі.

Як установлено досудовим слідством, "колишній начальник ДП "ІМТП" грубо порушував вимоги Закону України "Про здійснення державних закупівель", відповідно до якого умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів і змінюватися після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов'язань сторонами".

Він також "використовував службове становище всупереч інтересам служби на користь товариства з обмеженою відповідальністю, яке виступало підрядником, підписав низку додатків до договору підряду, якими істотно змінені умови договору".

Внаслідок цих дій, - зазначають у прес-службі облпрокуратури, - "без фактичного виконання вказаним товариством будівельних робіт на його банківський рахунок портом незаконно перераховано 65 млн. грн., чим заподіяно істотну шкоду охоронюваним законом інтересам державного підприємства та спричинено тяжкі наслідки".

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков повідомив, що Генпрокуратура та МВС оголосили в міжнародний розшук колишнього начальника Іллічівського морського торгового порту (Одеська область) Костянтина Лавриненка.

Нагадаємо, 14 червня Міністерство інфраструктури звільнило Лавриненка з посади начальника Іллічівського морпорту за невиконання показників ефективності використання державного майна.

Крім того, за даними міністерства, за керівництва Лавриненка в 1 кварталі дві світові контейнерні лінії MAERSK й ZIM були переведені на обслуговування з контейнерного термінала Іллічівського морпорту на приватний Іллічівський морський рибний порт, через що Іллічівський морпорт може втратити більш як 32 млн гривень до кінця 2011 року внаслідок зниження вантажопотоків.

Іллічівський морпорт входить до п'ятірки найбільших в Україні.

Читайте також:

Екс-начальник Іллічівського порту оголошений у міжнародний розшук

Проти начальника Одеського порту порушено третю справу

Проти Волги порушено справу: йому загрожує до 12 років в’язниці

За розбазарювання землі на мільйони чиновника оштрафували на 200 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: