Начальника українських тюрем просять розповісти, де і коли сидів Янукович

У БЮТ стверджують, що Янукович навмисне подав до ЦВК недостовірну автобіографію, в якій приховав судимості.

БЮТ підозрює лідера Партії регіонів Віктора Януковича у приховуванні даних про судимості, а також місця та час відбування покарання за здійснення кримінальних злочинів.

Народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв звернувся до голови Державного департаменту України з питань виконання покарань Олександра Галінського із проханням чітко повідомити про те, коли і де саме відбував покарання Віктор Янукович.

"У поданій до ЦВК біографії кандидата в президенти України Віктора Федоровича Януковича на виборах 2010 року приховані дані про наявність двох судимостей, хоча у 2002 році у своїй автобіографії кандидата на посаду прем’єр-міністра він особисто вказав, що у 1968 році був засуджений і направлений в колонію для неповнолітніх, а у 1970 році був засуджений за заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості", - йдеться в оприлюдненому прес-службою БЮТ депутатському зверненні Соболєва.

Соболєв ставить керівнику Держдепартаменту України з питань виконання покарань два запитання:

1) Чи дійсно Янукович В.Ф. у 1968 році відбував покарання за участь у пограбуванні за статтею 141 ч.2 КК УРСР як член злочинного угруповання "Півновка"? Якщо так, то протягом якого терміну і в якій саме колонії?

2) Чи дійсно Янукович В.Ф. у 1970 році вдруге відбував покарання за заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості за ст. 102 КК УРСР? Якщо так, то протягом якого терміну і в якому саме пенітенціарному закладі?

Соболєв вважає, що "така інформація є важливою для виборців, оскільки, згідно з соціологічними дослідженнями, майже 60% українців проти того, аби очільником держави була людина, яка в минулому сиділа у тюрмі за кримінальні злочини, причому ще й двічі".

На думку депутата, "Янукович навмисне подав до ЦВК недостовірну автобіографію, в якій приховав судимості, аби ввести виборців в оману, затаївши важливу для них інформацію".

Нагадаємо, раніше голова організації "Жінки Батьківщини", народний депутат від БЮТ Раїса Сорочинська-Кириленко заявила, що Віктор Янукович повинен дати суспільству відповідь на заяви про те, що він нібито був причетний до зґвалтування та побиття жінки.

Вона нагадала, що "була кричуща заява на всю Україну про те, що один із кандидатів у президенти мав інцидент із побиттям та зґвалтуванням жінки, але він закритий і не розглянутий". "Віктор Янукович повинен обов’язково пояснити суспільству: було це явище чи не було", - заявила депутат.

Читайте також:

Більшість українців не хочуть судимого президента

Виборці Тимошенко люблять дивитися мелодрами, Януковича - комедії

Жінки України вимагають від Януковича сказати, чи ґвалтував він когось

Янукович порадив журналісту не бовтати язиком про його дачу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: