Начальників митних пунктів усунули

Начальників ряду українських митних пунктів 21 листопада відсторонено від займаних посад.

Митниця
gazeta.lviv.ua
Метою радикального заходу правоохоронців є боротьба з контрабандою.
Про це сьогодні на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань боротьби з контрабандою повідомив генеральний прокурор Олександр Медведько, посилаючись на інформацію, надану Генпрокуратурі Державною митною службою України.

Як передає кореспондент УНІАН, за словами Олександра Медведька, від займаних посад відсторонено начальника митного посту "Одеса-порт", "Одеса-вантажна", начальника митного пункту "Краковець", першого заступника начальника Миколаївської митниці та першого заступника начальника Південної регіональної митниці.

Загалом Олександр Медведько погодився з критикою президента Віктора Ющенка на адресу правоохоронних органів у питанні протидії контрабанді.

"Правоохоронні органи в цілому не допрацьовують на цьому напрямку", - сказав Олександр Медведько. На його думку, для подолання цього явища "є необхідність посилити репресію з боку судових органів". Він пояснив цей вислів, зокрема, тим, що лише цього року кожному другому, хто притягався до відповідальності за контрабанду до позбавлення волі, було призначено значно менше покарання.

Під час наради її учасники прийняли за основу проект програми діяльності робочої групи, а також дійшли висновку, що необхідно розглянути питання про створення в регіонах підрозділів цієї групи.

Друге засідання Міжвідомчої робочої групи з питань боротьби з контрабандою, яку очолюють Олександр Медведько та керівник СБУ Валентин Наливайченко, має відбутися наступного місяця.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: