Націоналістам заборонили пікетувати Януковича

Суд заборонив активістам "Свободи" проводити акції протесту в Чернівцях під час візиту Януковича, щоб вони не зіпсували свято.

Суд заборонив ВО "Свобода" проводити 7 серпня акції протесту в Чернівцях під час приїзду президента Віктора Януковича.

Таке рішення ухвалив Чернівецький Окружний адмінсуд.

"Позивачем у цій справі виступив виконком Чернівецької міськради, який вимагав заборонити проведення будь-яких акцій протесту під час візиту Януковича, який планує прибути до Чернівців з нагоди святкування річниці утворення Чернівецької області", - йдеться у повідомленні суду.

Позивачі вимагали заборонити проведення акції пояснюючи це тим, що подібні акції можуть завадити проведенню урочистостей.

Суд задовольнив позов, вважаючи, що акція Чернівецької "Свободи" може спровокувати сутички між представниками різних політичних напрямків.

Нагадаємо, 26 липня представники міліції затримали восьмеро членів ВО "Свобода", які намагалися провести театралізовану постановку "Гламурні гастролі кремлівського гебіста" (Володимирський проїзд, на тротуарі біля готелю "Хайят"). Акція була легальною (повідомлення про проведення акції зареєстроване Київською міською держадміністрацією за №28363).

У ВО "Свободі" затримання активістів назвали міліцейською "зачисткою Києва в угоду московському попу".

Пізніше Шевченківський районний суд Києва визнав, що акція була легальною та не заборонена судом, але "свободівців" було визнано винним у порушенні порядку організації й проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, їм винесено усне попередження.

Читайте також:

Націоналісти таки показали "Гламурні гастролі кремлівського гебіста"

Затримані за пікет проти Кирила націоналісти відбулися попередженням

Націоналісти заявили про незаконну заборону протестів проти візиту Кирила

Націоналісти оточили ВАСУ з плакатами "Бандера прийде – порядок наведе!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: