Націоналісти: АР Крим - це апендикс 90-х років, який необхідно ліквідувати

В Українській народній партії закликали скасувати автономний статус Криму і перетворити його на Таврійську область.

Голова Кримської організації УНП Олег Фомушкін закликав скасувати автономний статус Криму і перетворити нинішню Автономну Республіку на Таврійську область України.

Як пояснив Фомушкін, автономний статус Криму суперечить унітарному духу України та породжує сепаратизм.

"Кримська автономія створювалася саме як проект відторгнення півострова від України, яка досягла свого апогею за часів президентства ставленика Москви Мєшкова. Тому сьогодні Автономна Республіка Крим - це апендикс 90-х років, який необхідно ліквідувати", - вважає Фомушкін, цитує його прес-служба УНП.

"Реформування статусу Криму має відбуватися паралельно з адміністративною реформою - приєднанням до півострова території причорноморської Таврії, яка завжди політично і економічно була об'єднана з Кримом. Таким чином вдасться посилити економічний розвиток Таврії, пов'язати її сільськогосподарські райони з курортними і промисловими зонами Криму", - підкреслив він.

"Створення на базі АРК і причорноморських районів Таврії Таврійської області відповідатиме Конституції України, історичній справедливості і сучасним економічним реаліям", - підсумував Фомушкін.

Нагадаємо, скандал довкола автономного статусу Криму спалахнув на початку літа. Спікер Верховної ради АРК, регіонал Володимир Константинов публічно припустив можливість ліквідації статусу автономії. Кримська преса процитувала спікера: "Якщо людям краще жити в області, чому б і ні!".

Утім, через кілька днів парламентська прес-служба спростувала ці слова. Як пояснила прес-секретар спікера Алла Горєва, слова Константинова були "викривлені" і "вирвані з конкретного контексту". За її даними, голова Верховної ради Криму вважає ідею ліквідації автономії "сумнівною з правового погляду" і "безперспективною по суті".

Однак це не зупинило дискусію про можливість і необхідність скасування автономного статусу Криму, що розгорнулася і в традиційних мас-медіа, і в Інтернеті.

Читайте також:

Затулін, Марков і група "Любе" приїхали до Криму славити російську мову

Одеський чиновник обізвав сліпих артистів зі Львова фашистами

Село в Донецькій області хоче увійти до складу Росії

Жириновський заявив, що в Криму націоналісти "нагинають" росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: