Націоналісти дорікнули СБУ: пам'ятник Сталіну повинні були знищити ви

Активісти, які пікетували СІЗО із затриманими тризубівцями, звинуватили Хорошковського в тому, що Сталіна мали би підірвати луди з СБУ, причому - давно.

Пам'ятник кату України Сталіну, встановлений в Запоріжжі, мав бути знищений в той же день, тому що закони України забороняють встановлення пам'ятників діячам тоталітарного режиму. Про це йдеться у відкритому листі Комітету національного порятунку в Рівненській до керівника СБУ Валерія Хорошковського, озвученому під час пікету 12 січня проти репресій в Україні.

"Підпорядковані вам структури з 8 по 10 січня 2011 року в найбільше для українців свято Різдва Христового провели арешти керівників ВО "Тризуб" ім. Степана Бандери, звинувативши їх в тероризмі. Саме ці молоді люди: А.Стемпіцький, Д.Ярош, П.Стемпіцький, А.Ткаченко та інші арештовані зробили ту роботу, яку мали б зробити ви і Служба Безпеки України", - зазначено у листі.

"Ви знаєте, що саме Йосип Сталін-Джугашвілі винен в знищенні 40 млн українців в часи голодомору 1932-1933 рр., часи репресій 1934-1953 рр., він винен у розв'язанні ІІ Світової війни, тому що був союзником Гітлера. Ми запитуємо Вас: як поставились би в Ізраїлі до урочистого відкриття якоюсь організацією в дворі пам'ятника Гітлеру? Ми думаємо, що євреї розірвали б той пам'ятник в той же день разом з тим, хто його відкрив. Але ви чомусь не відреагували жодним чином на відкриття пам'ятника Й.Сталіну в Запоріжжі. Ви промовчали, а по ваших каналах це пройшло як особиста справа комуністів Запоріжжя. Навіть в сусідній Росії прем'єр-міністр Путін чітко висловив свою позицію з приводу тоталітаризму, породженого Леніним і Сталіним", - зазначають пікетувальники.

Нагадаємо, у новорічну ніч стався вибух на території Запорізького обкому КПУ, внаслідок чого був повністю зруйнований пам'ятник Сталіну. Вибухом також вибило шибки в будівлі обкому і трохи пошкодило саму будівлю.

11 січня прикарпатські правоохоронці затримали 9 осіб – жителів різних регіонів України, які, за попередньою інформацією міліції, планували провести протиправні акції, що могли мати суспільний резонанс. В ході дослідчої перевірки виявилося, що більшість з затриманих осіб є членами Всеукраїнського об'єднання "Тризуб" ім. С.Бандери.

12 січня шістьох затриманих передали запорізьким правоохоронцям, які надалі розслідуватимуть справу.

Читайте також:

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам’ятник Сталіну

У націоналістів вилучають навіть корм для рибок

МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: