Націоналісти об’єднаються для порятунку української справи

Українські націоналісти вирішили об’єднати усі свої сили для порятунку "української справи".

Українські націоналісти повинні об’єднатися і нарешті виступити єдиним демократичним націоналістичним фронтом. Про це заявив голова ЛОО КУН, депутат Львівської облради Михайло Пшевлоцький.

За його словами відкриття Меморіальної таблиці у Львові, де був Провід ОУН, стане першим кроком до такого об’єднання.

Він наголосив, що сьогодні українська справа "є під загрозою". "Можливо, вона і не така серйозна, як у середині минулого століття, але нам давно вже потрібно порозумітися. Я переконаний, що це один із кроків для створення єдиного потужного націоналістичного об’єднання", – сказав Пшевлоцький.

Він додав, що політичні сили не один раз уже проводили різні наради та зібрання на цю тему, але додав, що незабаром націоналісти зберуться на Другий конгрес українських націоналістів.

В свою чергою отаман Галицького козацтва Всеволод Іськів наголосив, що навіть у Львові у діяльності націоналістів є певні проблеми. З його слів, у місті саме громадою, а не владою, чиняться суспільно важливі речі.

"Ми вже десять років мордуємо пам’ятник Бандері і ніяк не можемо його закінчити. Там потрібно зробити інфраструктуру, добудувати сам Монумент. Від Львівської міської ради я чую інформацію про те, що на площі Петрушевича у Львові хочуть побудувати підземні гаражі. Постає питання: а чи ці гаражі у центрі Львова серед архітектурних пам’яток є вигідними і невже немає кращої площадки?", – сказав він.

Читайте також:

7% львів’ян не вважають Бандеру Героєм України

ОУН і УПА приберуть з музею Великої Вітчизняної війни на прохання комуністів

ВР попросила Януковича не називати стадіон у Львові іменем Бандери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: