Націоналісти обрали своїм лідером ще одного лікаря

Головою партії "Конгрес українських націоналістів" став лікар-кардіохірург Степан Брацюнь.

У Києві відбувся XIII з'їзд партії "Конгрес українських націоналістів", на якому був обраний новий голова партії. Ним став кардіохірург Степан Брацюнь. Його підтримали понад 200 осіб.

На посаду нового голови партії претендували також керівник львівської обласної організації конгресу Микола Пшевлоцький і активіст КУН Микола Коханівський, який здобув популярність після того, як пошкодив пам'ятник Леніну на бульварі Тараса Шевченка.

З'їзд партії проходив у закритому режимі. На ньому зареєструвалися 348 делегатів практично з усіх областей України. Колишній лідер КУН Олексій Івченко на заході так і не з'явився. Не приїхав до Києва і Пшевлоцький.

Під час виступу Степан Брацюнь заявив про необхідність оновлення партії та зміни її іміджу. 

Брацюнь закінчив медичний інститут ім. академіка Богомольця та Харківську юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. Є головою правління Всеукраїнського благодійного фонду "Соборність", почесний член Асоціації кардіохірургів України. Член Конгресу українських націоналістів з 1993 року. З 2003 року очолював секретаріат головного керівництва КУН. Одружений, виховує сина і дочку.

Нагадаємо, що лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок теж лікар за професією. Він був лікарем-інтерном урологічного відділення.

Читайте також:

Комуністи запропонували Раді засудити діяльність націоналістів

В Україні збираються заборонити націоналістів

Націоналісти заявили про зростання своєї популярності у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: