Націоналісти перед Адміністрацією Януковича  вимагають вигнати "сталіністів з МВС"

Близько 100 активістів ВО "Свобода", Конгресу українських націоналістів, ВО "Тризуб" і ВО "Жіноча Січ" прийшли "запитати в президента, чому окупанти та сталіністи репресують патріотів".

Біля будівлі Адміністрації президента ряд політичних партій і громадських організацій націоналістичного спрямування проводять акцію проти політичних репресій в Україні. Зокрема, на Банковій зібралися близько 100 активістів ВО "Свобода", Конгресу українських націоналістів, ВО "Тризуб" і ВО "Жіноча Січ".

Активісти тримають символіку своїх організацій, а також плакати з вимогами до влади припинити політичні репресії відносно представників опозиції.

На плакатах, зокрема, містяться вимоги відставки міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, а також такі написи: "Геть сталіністів з МВС!", "Репресують патріотів лише окупанти", "Свобода" проти політичних репресій", "З новим роком суворого режиму, Україно!" і тому подібне. Окремо учасники акції протесту висловлюють вимогу звільнити затриманих правоохоронними органами членів ВО «Тризуб».

Учасники пікету також розвернули національний прапор України площею близько 50 квадратних метрів. Акція проходить активно, рішуче, але без порушень громадського порядку. Співробітники міліції також поводяться коректно.

Нагадаємо, 13 січня представники Конгресу українських націоналістів повідомили, що вони хочуть "запитати у президента, де наші хлопці, і чому їм спочатку висуваються звинувачення в тероризмі, а потім незрозуміло в чому, і їх не відпускають".

Нагадаємо також, що затриманих націоналістів звинувачували у підриві пам'ятника Сталіну, підпалі офісу-приймальні ПР та зберіганні зброї. Поки жодне зі звинувачень не підтвердилося.

Читайте також:

Freedom House звинуватила Януковича у згортанні свобод в Україні

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам’ятник Сталіну

У націоналістів вилучають навіть корм для рибок

МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

ВідеоНаціоналісти вимагають вигнати "сталіністів з МВС"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: