Націоналісти розбили голову Сталіна: тепер черга голів Леніна і Табачника (відео)

Націоналісти провели акцію протесту проти політичних репресій - масових арештів за підозру у відпилюванні голови пам'ятнику Сталіну у Запоріжжі. Під час протесту було розбито бюст Сталіна.

7 лютого 2011 р., о 16:00 біля ГУ МВС у Києві відбулася акція протесту проти політичних репресій - ув'язнення молодих націоналістів, звинувачених у відпилюванні голови пам'ятнику Сталіну у Запоріжжі. Під час акції було розбито кувалдою бюст Сталіна. В майбутньому націоналісти пообіцяли таку ж долю головам Леніна і Табачника.

В акції взяли участь ВО "Свобода", УНП, КУН, позаорганізаційні патріоти. Вони вимагали припинити переслідування націоналістів. Ось їхні вимоги:

1. Припинити переслідувати патріотів,

2. Звільнити всіх політв'язнів,

3. Відправити у відставку міністра МВС Могильова.

Один з лідерів "Тризубу" Андрій Тарасенко (Пилипась), який зараз відпущений на підписку (при цьому у нього відібрали всі речі, включно з обручкою і натільним хрестиком), розповів, як до хлопців по 10 днів не допускали адвокатів, як не повідомляли близьким про затримання. Він сказав також, що хлопців катують, що багато хто з них по багато днів сидить у карцері без вікон.

Кульмінацією акції стало незаконне встановлення і наступне розбиття Миколою Коханівським, Юрком Ноєвим та іншими бюсту "вождя всіх народів" і "кращого друга всіх міліціонерів" Йосипа Сталіна. Всередині бюст виявився порожнім.

Політв'язень часів СРСР Олесь Шевченко запропонував наступним розбити бюст Табачника, а відомий своїм радикалізмом Микола Коханівський закликав підтримати хлопців, розбивши по регіонах ще декількох Леніних.

Колишній проросійський активіст Ігор Гаркавенко, який сидить у СІЗО за те, що його бачили на підприємницькому Майдані, через іншого промовця щиро дякував цій владі за те, що вона своїми репресіями об'єднує націю.

Нагадаємо, вночі 31 грудня 2010 року на території запорізького обкому Комуністичної партії України невідомі підірвали пам'ятник Йосипу Сталіну. Злочин кваліфіковано як терористичний акт.

Читайте також:

 Затриманих за підрив пам'ятника Сталіну націоналістів морять голодом

У націоналістів вилучають навіть корм для рибок

МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

Затриманого тризубівця звинуватили у вбивстві бізнесмена Брагинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: