Націоналісти вирішили не думати про Київ і йти в народ

Партія Українська національна асамблея, яку очолює Юрій Шухевич, вирішила змінити виборчу тактику і шукати потенційних однопартійців у регіонах.

Лідер УНА-УНСО Юрій Шухевич закликав соратників "йти в народ" і активно брати участь у місцевих виборах, які відбудуться в Україні в жовтні.

Про це Шухевич заявив у Києві на XXIV з'їзді партії Українська національна асамблея (УНА) 30 червня, пише "Коммерсант Украина" у статті "Националисты пошли в народ".

"Ми звикли думати тільки про Київ, і це велика помилка. Помилкою було й те, що ми висували на виборах лише членів УНА. Треба йти до народу - в невеликі міста, села і говорити їм, щоб вони висували своїх найкращих представників, хай вони працюють, ми їм допоможемо. А потім ці люди прийдуть до нас", - заявив Шухевич.

Після цього делегати перейшли до обговорення церковних питань. Члени УНА-УНСО висловили готовність знову зустріти акціями протесту патріарха Московського і всієї Русі Кирила, який запланував відвідати Україну в липні.

"Церква закликає вас, нашу паству, проявити свідомість, мужність і гідно зустріти непрошеного гостя, який нахабно, по-татарськи, рветься на нашу українську землю", - на підвищених тонах заявив капелан УНА-УНСО, протоієрей Української православної церкви Київського патріархату Сергій Ткачук.

Наприкінці з'їзду делегати переобрали все керівництво УНА-УНСО, крім Юрія Шухевича, який у найближчі п'ять років залишиться головою партії.

Праворадикальна партія УНА заснована 30 червня 1990 дисидентом Юрієм Шухевичем. Після путчу 19 серпня 1991 року керівництво УНА закликало створювати українські військові формування з метою відобразити можливе військове втручання ГКЧП. Загони отримали назву "Українська народна самооборона" (УНСО) і стали бойовим крилом партії.

Члени УНСО брали участь у військових конфліктах у Придністров'ї, Чечні і Абхазії.

Зазначимо, Юрій Шухевич - син головнокомандуючого УПА Романа Шухевича, вбитого в 1950 році.

Його батьку, Роману Шухевичу у липні 2007 року тодішній президент Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України.

Читайте також:

Син Шухевича закликав відібрати в Росії Кубань

На Прикарпатті відкрили пам’ятник Бандері та новий храм

На Львівщині відзначили День героїв

ВідеоНаціоналісти вирішили не думати про Київ і йти в народ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: