Націоналісти вже придивляються до охорони нового Сталіна у Запоріжжі

Дата публікації
Перегляди
1301
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Націоналісти вже придивляються до охорони нового Сталіна у Запоріжжі

Охороняє обком звичайний сторож – як і рік тому / Фото: reporter.zp.ua

"Тризуб" поки що не робив жодних офіційних заяв стосовно відновлення пам'ятника Сталіну.

Активісти ВО "Тризуб", перебуваючи на судових слуханнях в Запоріжжі, оглянули нововстановлений пам'ятник Сталіну біля тамтешнього обкому компартії. Про це розповів один з підсудних Василь Лабайчук.

"Мали дві години перед поїздом, то вирішили оглянути це місце. Комуністи заявляли, що його посилено охороняють, але нічого такого ми не побачили. Біля обкому стояв другий секретар обкому Зубчевський. Охороняє ж обком звичайний сторож – як і рік тому. Хіба, скло, за яким сховані постаменти, під сигналізацією – ото й вся додаткова охорона", — зазначив Лабайчук.

Тризубець зазначає, що комуністи вважають моральною перемогою відновлення пам'ятника.

"На суд постійно сходять прихильники компартії. Обзивають нас нацистами. Цього разу вигукували: "Перемога за нами, ви програли". Але вся їх делегація виглядає смішно – бо керівники, оці борці за рівність, приходять в замшевих туфлях, з ланцюжками як палець на шиї, а за ними бабці дріботять в потертих капцях. Та і сам обком їхній буржуйський – з крутим євроремонтом", — додав підсудний.

"Тризуб" не робив жодних офіційних заяв стосовно відновлення пам'ятника Сталіну. За словами Лабайчука, в цьому немає потреби, адже більшість мешканців Запоріжжя, як і всієї України і так є противниками таких дій.

Як повідомлялося, пам'ятник Сталіну в Запоріжжі було встановлено 5 травня 2010 року на території Запорізького обкому КПУ. 28 грудня 2010 невідомі пошкодили бюст, відтявши йому голову. Відповідальність за скоєне взяла на себе націоналістична організація Тризуб.

У новорічну ніч 31 грудня невідомі підірвали пам'ятник Сталіну, проте встановити їх особи слідству поки не вдалося.

Звинувачення у пошкодженні пам'ятника Сталіну в Запоріжжі висунули 9-ти тризубівцям. Їх заарештували, проте 13 квітня Жовтневий районний суд Запоріжжя звільнив їх на час судового процесу з-під арешту на поруки народних депутатів.

Нагадаємо, 7 листопада, Запорізьким обласним комітетом Комуністичної партії України було відновлено пам'ятник Сталіну біля будівлі Запорізького ОК КПУ.

Читайте також:

Людина Наливайченка подала до суду з вимогою знищити Сталіна у Запоріжжі

У Запоріжжі відкрили пам’ятник Сталіну і побили журналіста

У Запоріжжі комуністи помістять новий пам'ятник Сталіну під вітрину

Януковича просять заборонити портретам Сталіна роз'їжджати по Севастополю

Понад третина українців вважають Сталіна великим вождем

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1301
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація