Націоналісти закликали Бандеру звільнити політв'язнів

Націоналісти Запоріжжя, Мелітополя і Дніпропетровська провели мітинг на підтримку політв'язнів. Вони скандували гасла, серед яких: "Комуняку - на гілляку" та "Бандера - вождь, Бандера, прийди, порядок наведи! ".

26 лютого прихильники національно-патріотичних організацій Запоріжжя, Мелітополя і Дніпропетровська провели мітинг на підтримку політв'язнів, під час якого закликали Степана Бандеру прийти і навести порядок в Україні, зокрема – звільнити політв'язнів.

Стартувавши на площі ім.Поляка, більше ста активістів із прапорами, плакатами та фотографіями що тризубівців, які знаходяться в СІЗО, пройшли по головному проспекту міста, викрикуючи різні гасла: "Слава нації - смерть ворогам!", "Влада ідіотів судить патріотів", "Ні - політичним репресіям "," Україна - не концтабір ", "Комуняку - на гілляку ", а також закликали свого ідеолога: "Бандера - вождь, Бандера, прийди, порядок наведи! ".

Серед учасників маршу була і Ніна Андрющенко - мама Едуарда Андрющенко, який як і інші тризубівці, звинувачується в спилянні голови пам'ятника Сталіну і перебуває в запорізькому СІЗО.

Свій піший хід націоналісти завершили на площі Фестивальній, де перед стінами Запорізької облдержадміністрації зачитали своє звернення президентові Януковичу.

У документі активісти закликають уряд припинити політику "сталінізму", звільнити політв'язнів, а також звільнити з займаної посади головного, на думку націоналістів, винуватця - міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Читайте також:

МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

Заарештованих за пам'ятник Сталіну націоналістів катують в СІЗО

Затриманого тризубівця звинуватили у вбивстві бізнесмена Брагинського

Націоналісти дорікнули СБУ: пам'ятник Сталіну повинні були знищити ви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: