Націоналісти закликали воювати з владою портретами Бандери

Народний рух закликав українців починати опір владі з кожної сім’ї, "або завтра ми зникнемо, так як зникли галли, даки".

Сьогодні потрібно в кожен будинок принести портрети Бандери і Шухевича, щоб вони з'явилися як явна, видима ознака опозиційності, протесту проти ліквідації державності.

Про це сьогодн заявив заступник голови НРУ Василь Куйбіда.

Народний рух України закликав всіх, хто відчуває відповідальність "перед живими, мертвими і ненародженими", об'єднатися і створити системну опозицію до діючої влади.

"Сьогодні або ми всі консолідуємося і об'єднаємося проти того ворога, який знищує Україну і українство, кожного з нас з вами, або завтра ми зникнемо, так як зникли галли, даки. Це буде означати, що даремно ми тут 19 років намагалися будувати свою національну держава ", - наголосив Куйбіда.

При цьому він вказав на дії влади, які знищують основи консолідації української нації: заперечення Голодомору як геноциду українського народу, можливе прийняття закону про мови та впровадження подвійного громадянства, наступ на свободу слова.

Голова Львівської крайової організації НРУ Андрій Корнат пояснив, що Рух пропонує системний опір у всіх сферах життя, господарства. За його словами, опір має починатися на рівні кожної сім'ї.

Нагадаємо, раніше партія "Наша Україна" закликала всіх громадян вийти на акції громадянського протесту через рішення про скасування політреформи 2004 року.

Читайте також:

Україну внесено до списку соціально неспокійних країн

Опозиція заблокувала Раду під гаслом "Хунту до суду"

Опозиція об'єдналася з вимогою дострокових виборів

Оксана Забужко: Україна - це догниваюча, сповільненої дії УРСР

"Наша Україна" покликала людей виходити на майдани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: