Націоналісти заявили про незаконну заборону протестів проти візиту Кирила

КУН, УНП і УНА-УНСО заявляють про незаконне перешкоджання міліцією акції протесту проти візиту патріарха московського Кирила в Києві.

Партія "Конгрес українських націоналістів", Українська народна партія та громадська організація "Українська національна асамблея-українська народна самооборона" заявили про незаконне перешкоджання міліцією проведенню акції протесту проти візиту патріарха московського і всія Русі Кирила в Києві.

Про це представники організацій сказали журналістам.

"Заявку ми подавали відповідно до Конституції України, подавали в п'ятницю (23 липня) у встановлений термін, ніякої заборони не було за цією заявкою, ніхто нам не телефонував, ніякого суду не відбувалося. Сьогодні безпідставно, ми під'їхали на автомобілі й намагалися провести цю акцію, нас відсторонили, нас оточило ДАІ", - сказав заступник голови Київської міської організації КУН Володимир Малько.

При цьому, зі слів голови київської організації УНА-УНСО Ігоря Мазура, коли представники його організації намагалися пройти до Софійської площі, міліція також перешкодила цьому.

Водночас він зазначив, що його організація продовжуватиме спроби проводити акції протесту проти візиту Кирила, однак не буде чинити незаконні дії і провокувати сутички з міліцією.

Голова київської міської організації УНП Володимир Шовкошитний висловив думку, що візит Кирила й перешкоджання висловленню думки українського народу є свідоцтвом духовної експансії Росії.

У той час, як представники зазначених організацій давали коментарі журналістам біля Софійського собору, їх взяли в кільце співробітники міліції.

Нагадаємо, представники міліції затримали 8 представників Всеукраїнської організації "Свобода", які збиралися протестувати проти візиту в Україну патріарха московського і всія Русі Кирила на вулиці Володимирській в Києві.

"Свобода" мала намір 25, 26 і 27 липня провести в Києві акції протесту проти приїзду в Україну Кирила.

Патріарх, який прибув 20 липня, перебуватиме в Україні до 28 липня.

Читайте також:

Міліція затримала націоналістів, які протестували проти Кирила

Філарет: патріарх Кирило хоче збудувати нову Російську імперію

Патріарх Кирило прилетів у Київ

Патріарх Кирило: від єдності церкви залежить благополуччя всіх слов'ян

ВідеоМіліція затримала націоналістів, які протестували проти Кирила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: