Націоналісти зібрались на мітинг проти Януковича і Мєдвєдєва

Учасники акції тримають у руках плакати з написами: "Москва, покайся!", "Геть політичних папуасів!", "Москаль, на Україну зуби не скаль!", "Бандера прийде - порядок наведе!".

Близько 80 прихильників Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зібрались на мітинг на Софійській площі в Києві проти політики президента Віктора Януковича. Мітингувальники також виступають проти візиту в Україну президента Росії Дмитра Мєдвєдєва. Мітинг почався близько 12:00.

Учасники акції тримають у руках прапори із символікою своєї партії, а також плакати з написами: "Москва, покайся!", "Геть політичних папуасів!", "Москаль, на Україну зуби не скаль!", "Бандера прийде - порядок наведе!".

Під час мітингу прихильники "Свободи" показали мініатюрну сценку про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Україні, україно-російській кооперацію в сфері авіабудування.

Ці кроки Януковича вони вважають здачею національних інтересів. Час від часу учасники акції скандують "Ганьба!". На Софійській площі перебувають близько 20 співробітників міліції, які забезпечують охорону громадського порядку.

3,7 тисячі співробітників міліції будуть забезпечувати громадський правопорядок у Києві під час візиту президента РФ Дмитра Мєдвєдєва 17 травня.

15 травня Окружний адміністративний суд Києва заборонив Київським міським організаціям "Свобода" і партії "За Україну!" 17 травня під час візиту Медведєва в Україну проводити масові заходи в центральній частині столиці, зокрема, на вулицях Банковій, Хрещатику, Майдані Незалежності, Арсенальній площі й Контрактовій площі. Втім, "Свобода" пообіцяла провести акції протесту попри заборону суду.

Міліція вранці 17 травня взяла під посилену охорону Адміністрацію президента. Проїзд до будівлі Адміністрації перегороджений щитами, за якими стоїть міліційне оточення, тут же розташовані кілька автобусів зі співробітниками міліції.

Правоохоронці повідомили, що посилені заходи безпеки вжито у зв'язку з приїздом Мєдвєдєва в Україну і можливими акціями протесту опозиції.

Читайте також:

Мєдвєдєв взяв до Києва шістьох міністрів і Черномирдіна

Міліція взяла під посилену охорону Адміністрацію Януковича

Тягнибок: треба готувати ґрунт для революції

ВідеоНаціоналісти зібрались на мітинг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: