"Націоналізований" окупантами особняк Ахметова під Ялтою продали "Газпрому" - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Маєток придбала фірма, пов’язана з російським газовим монополістом.

У Криму окупанти продали незаконно відчужений в українського бізнесмена Ріната Ахметова комплекс "Дача Якова Жуковського "Новий Кучук-Кой" поблизу Ялти. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Російські ЗМІ повідомляють про цей факт із посиланням на розпорядчу дирекцію майна підконтрольного Росії "уряду" анексованого Криму. Покупцем стало ТОВ "ЕТЦ в Парковому", що належить "Газпрому". Маєток було придбано за 1,975 млрд рублів.

За інформацією податкової служби РФ, фірмою-покупцем володіє ТОВ "Газпром видобуток Оренбург" - структура російського "Газпрому". У компанії "Систем Кепітал Менеджмент", що належить Ахметову, повідомили, що після російської анексії півострова втратили контроль над усіма активами в Криму, однак намір відстоювати свої майнові права в міжнародних судах.

Відео Казахстанська авіакомпанія заплатила Україні штраф за проліт над окупованим Кримом

Обмеження для польотів над пів островом Київ запровадив ще у березні 2014 року. З того часу Державіаслужба зафіксувала понад двісті тисяч його порушень. Штрафів нараховано на 13 мільярдів гривень. Казахська авіакомпанія - єдина, яка визнала провину і погодилася заплатити компенсацію 136 тисяч гривень.  

Казахстанська авіакомпанія заплатила Україні штраф за проліт над окупованим Кримом

Залиште свій коментар

Вибір редакції