Національні громади Харкова відзначили День незалежності традиційною кухнею, піснями і танцями

Організатором свята виступив Міжнародний благодійний фонд Олександра Фельдмана і Асоціація національно-культурних об'єднань України.

20-річчя незалежності України національні громади Харкова відзначили традиційною кухнею, піснями і танцями. Свято "Україна - наш спільний дім" пройшов 24 серпня в галереї "АВЭК".

Організатором свята виступив Міжнародний благодійний фонд Олександра Фельдмана і Асоціація національно-культурних об'єднань України. Як розповів журналістам засновник фонду, народний депутат Олександр Фельдман, взяти участь у святі погодилися національно-культурні общини, які представлені в Харкові, - татарська, вірменська, грузинська, узбецька, грецька, німецька, єврейська, російська і в'єтнамська.

"Ми сьогодні зробили спробу - ми це робили вже не раз і, сподіваюся, робитимемо постійно - щоб люди могли показати свою творчість, свою кухню, свою поезію і культуру. Не на словах, а на ділі показували, що вони дружні, що вони живуть в єдиній прекрасній країні", - відзначив Фельдман.

Цвяхом програми стала презентація найбільшої в Україні ляльки-мотанки. Гості свята могли зав'язати стрічечку на ляльці (згідно з народним повер'ям, стрічечка на косі - до краси і вдалого заміжжя, на снопі - до багатства і успіху в справах, на ляльці-малюку - до швидкої появи потомства). Крім того, харківські майстрині провели майстер-класи по виготовленню мотанок. Кожен охочий міг зробити ляльку на усі випадки життя : мотанку-помічницю в домашніх справах або оберіг для дитини, заступницю в подорожах і навіть іграшку, яка вилікує від безсоння.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: