Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацкомісія в березні влаштує перевірки облгазам через завищені платіжки

Позапланові перевірки розпочнуть вже в першій декаді місяця.

Національна комісія, яка регулює тарифи у сфері енергетики і комунальних послуг,  в першій декаді березня розпочне позапланові перевірки операторів газорозподільчих систем за фактом виставлення ними завищених сум у платіжках для населення наприкінці минулого року.

Про це на селекторній нараді в уряді заявила голова комісії Оксана Кривенко, передає УНІАН.

"Щодо кожного підприємства ми впродовж п`яти днів детально проаналізуємо виставлення рахунків і в разі порушень і виявлення невиконання рішень НКРЕКП виноситимемо відповідні рішення", - сказала вона.

Кривенко додала, що Нацкомісія ухвалила 42 рішення, якими облгазам заборонялося робити донарахування.

Як повідомлялося, раніше в "Нафтогазі" українцям порадили скаржитися на дивні платіжки до Нацкомісії з регулювання енергетики. Експерти ж розповіли, що переплату можливо повернути, але не готівкою, а наступною оплатою послуги. Для цього необхідно написати заяву й надати її постачальнику комунальної послуги та чекати на візит її представника. Він звірить дані лічильника й передасть інформацію про помилку самій компанії – постачальника, яка має переглянути суму в платіжці.

ВідеоДРС просить НРКЕ КП перевірити платіжки споживачів

Платіжки від облгазів перевірять позапланово. Сьогодні про це йшлося на засіданні експертно-апеляційної ради з питань ліцензування Державної регуляторної служби України. Засідання відбувалося за зачиненими для преси дверима. Його ініціювали члени НКРЕ КП, через звернення громадян. 

ДРС просить НРКЕ КП перевірити платіжки споживачів

Залиште свій коментар

Вибір редакції