Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацполіція викрила злочинну групу, яка вербувала українців для контрабанди нелегалів з Африки

"Живий товар" нелегально доправляли морем у Європу.

Поліція затримала п’ятьох учасників злочинної групи, яка вербувала українських моряків для перевезення нелегальних мігрантів у Середземному морі. Працювати ті мали на турецьких суднах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Головною роботою було перевозити мігрантів з Африки до Греції та Італії. Причому деякі моряки про те, що везуть нелегалів, навіть не здогадувалися. За роботу зловмисники пропонували морякам від 2 до 4 тисяч доларів США. Загалом їм вдалося завербувати 250 таких рекрутів.

ВідеоПоліція затримала 5 учасників злочинної групи, яка вербувала українських моряків

Працювати вони мали на турецьких суднах та керувати. А головною роботою було - перевозити мігрантів з Африки до Греції та Італії. Причому деякі моряки про те, що везуть нелегалів, навіть не здогадувалися. За роботу зловмисники пропонували морякам від двох до 4-х тисяч доларів США. 

Поліція затримала 5 учасників злочинної групи, яка вербувала українських моряків

Більшість моряків унаслідок такої роботи опинилися за ґратами, бо італійські та грецькі правоохоронці затримали їх за контрабанду мігрантів. Стосовно організаторів, то поліції вдалося затримати лише частину ділків. У поліції кажуть, що до складу злочинної групи входило більше 30 спільників із семи українських областей. Під підозрою також громадяни Туреччини та Російської Федерації.

"Обшукові та слідчі заходи ми проводили в Маріуполі. Це перша частина нашої операції. І я думаю, наближчим часом ми прозвітуємо про затримання інших. В ході обшуків ми отримали значну частину доказів, яка буде розглянута судом. Але цих доказів буде достатньо, щоб оголосити підозру учасникам", - запевнив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції