Нацполіція затримала та оголошує підозру фігурантам вбивства журналіста Шеремета

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його вбили влітку 2016 року.

Національна поліція України спіймала та наразі оголошує підозру можливим фігурантам вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Twitter.

"Щойно Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголошує обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Це підсумок дуже складної та наполегливої роботи справжніх фахівців і важливий крок до повного розкриття справи!" - заявив він.

Він також зазначив, що МВС проведе екстрений брифінг з приводу цієї справи о 16:30-17:00.

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий в центрі Києва три роки тому - 20 липня 2016 року. Поки злочин залишається нерозкритим. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на дні авто, за кермом якого був Шеремет. Також було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використовували елементи протипіхотної міни МОН-50

Під час розслідування з'ясувалося, що в ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений колишній співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження. Він був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин - і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку. Журналісти з'ясували, що чоловіка звати Ігор Устименко. 

Національна поліція від 24 липня 2017 року засекретила всі ухвали судів щодо справи про вбивство журналіста Павла Шеремета із міркувань безпеки. 

Відео Колеги та друзі убитого Павла Шеремета вимагають від силовиків звіту щодо перебігу розслідування

Три роки минуло від смерті Шеремета, а хто його убив невідомо й досі. Авто журналіста Павла Шеремета вибухнуло у центрі Києва. Імена винних у загибелі українці й досі не почули. Тому колеги та друзі журналіста звернулись до нової влади і вимагали публічного звіту силовиків. Чого домоглися – дивіться далі.   

Колеги та друзі убитого Павла Шеремета вимагають від силовиків звіту щодо перебігу розслідування

Залиште свій коментар

Вибір редакції