Нацрада оцінює конкурс з будівництва мережі цифрового ТБ в Україні як прозорий і вдалий

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення під час свого засідання ухвалила рішення видати ліцензію провайдера програмної послуги національної мережі цифрового телемовлення в стандарті DVB-T (Mpeg-4) у складі цифрових загальнонаціональних каналів мовлення МХ-1, МХ- 2, МХ-3, МХ-5 ТОВ "Зеонбуд".

Сьогодні, 8 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України під час свого засідання ухвалила рішення видати ліцензію провайдера програмної послуги національної мережі цифрового телемовлення в стандарті DVB-T (Mpeg-4) у складі цифрових загальнонаціональних каналів мовлення МХ-1, МХ- 2, МХ-3, МХ-5 ТОВ "Зеонбуд". Нацрада офіційно підтвердила відповідність пакета документів "Зеонбуда" і представленого Плану розгортання цифрової мережі своїх вимог.

"Конкурс оцінюю як прозорий і вдалий. Напевно, ми почуємо різні думки з цього приводу, але авторитетні експерти, з якими ми спілкуємося, одностайно поділяють правильність нашого підходу до підготовки та проведення конкурсу. Компанія "Зеонбуд" представила відмінну презентацію і переконливий план розвитку проекту. Претензій до документів переможця немає, як і немає зауважень до всього ходу конкурсу", - заявив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Володимир Манжосов.

За даними Нацради, на засіданні було розглянуто також пропозиції ТОВ ТРК "Мобільний канал" з розгортання національної мережі цифрового телемовлення, але оскільки представники компанії на засідання не з'явилися, Національна рада заслухала тільки презентацію ТОВ "Зеонбуд" і одностайно схвалила.

Таким чином, регуляторним органом ухвалено рішення видати ліцензію провайдера програмної послуги національної мережі цифрового телемовлення в стандарті DVB-T (Mpeg-4) у складі цифрових загальнонаціональних каналів мовлення МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ "Зеонбуд ", яка зобов'язана розгорнути мережу цифрового телебачення в Україні до 2015 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: