Нацрада оштрафувала канал Мураєва через інтерв'ю Гордона з Азаровим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Канал оштрафовано на 105,625 тис. грн.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за підсумками перевірки ухвалила рішення оштрафувати телеканал "НАШ" ексдепутата Євгена Мураєва через інтерв'ю з главою Кабміну часів Януковича - Миколою Азаровим. 

Рішення члени нацради ухвалили під час засідання у четвер, 9 січня. 

Канал оштрафовано на 105,625 тис. грн через висловлювання експрем'єр-міністра України Миколи Азарова в передачі "Гордон". Зазначається, що висловлювання Азарова містять спотворену інформацію, є навмисною підміною понятть, а також поширюють необ'єктивну інформацію. 

"За результатами перевірки, ми зафіксували поширення висловлювань, які мають ознаки порушення ліцензіатом вимог ч.1 ст.28 закону України" Про інформацію ", а також абз.3, 4 і 9 ч.2 ст.6 та пунктів" а "і "в" ч.1 ст.59 закону України "Про телебачення і радіомовлення", - сказав член Нацради Сергій Костинский під час засідання.

Під час розмови глава уряду часів Януковича розповідав про своє бачення подій на Майдані у листопаді 2013 року та в лютому 2014 року. Події він назвав "стихійним початком протесту", який "почав перероджуватися в змову проти уряду. Потім це вилилося в державний переворот зі зміною системи влади". Крім того, війну на Донбасі він називає "конфліктом", а не військовою агресією з боку Російської Федерації.

Як повідомлялося, у грудні Нацрада позапланово призначила перевірку телеканалу "НАШ" колишнього нардепа Євгена Мураєва, в ефірі якого 19 грудня транслювали пресконференцію президента Росії Володимира Путіна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції