Нацрада подала до суду прохання анулювати ліцензію телеканалу NewsOne

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окружний адмінсуд Києва вирішує, чи відкривати провадження.

Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення звернулась до Окружного адміністративного суду Києва з проханням анулювати ліцензію телеканалу NewsOne.

Про це повідомили у пресслужбі ОАСК.

"Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення просить суд анулювати ліцензію на мовлення видану ТОВ "НОВИНИ 24 ГОДИНИ" (логотип NewsOne). Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва", - йдеться у повідомленні.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за цією адміністративною справою.

Нагадаємо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила в подовженні цифрових ліцензій ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Лідер ТВ". Ці регіональні компанії вели мовлення в регіональному мультиплексі МХ-5 під логотипом "112 Україна". На телеканалі назвали таке рішення Нацради "грубою атакою на свободу слова".

Відео Під будівлею Нацради побилися прихильники і противники телеканалів "112 Україна" і "NewsOne"

Одні вимагали закрити канали кума Путіна Віктора Медведчука, інші – зупинити "наступ на свободу слова". Двох чоловіків забрали до поліції. Нацрада сьогодні мала повідомити про результати перевірок на телеканалах після того, як на "NewsOne" анонсували телеміст із забороненим в Україні телеканалом "Росія 24".  

Під будівлею Нацради побилися прихильники і противники телеканалів "112 Україна" і "NewsOne"

Залиште свій коментар

Вибір редакції