Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада позапланово перевірить NewsOne через карту з російським Кримом

Раніше Нацрада вже призначала перевірку каналу.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne через появу в ефірі програми карти України, на якій Крим зображено у складі Росії.

Про це повідомили у прес-службі Нацради.

"Так, 7 листопада 2018 року телеканал NewsOne під час прямої трансляції передачі "Ранок з NewsOne" о 09:53 розмістив карту Європи "Крупнейший торговый партнер-покупатель", на якій за кольором позначення країн територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим було відокремлено від  материкової частини України, і водночас приєднано до кордонів Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перевірку призначили через ознаки порушення законодавства "щодо поширення об`єктивної інформації, проявів пропаганди війни та популяризації окремих дій держави-агресора, які виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України".

ВідеоНацрада з питань телерадіомовлення не ухвалила жодного рішення щодо "112 Україна" та Newsone

Нацрада з питань телерадіомовлення не ухвалила жодного рішення щодо телеканалів "112 Україна" та Newsone. Подовжувати чи ні ліцензію для "112" Нацрада не змогла вирішувати після несподіваної ухвали суду. А от чи є в мовленні Newsone ознаки сепаратизму? члени Нацради просто не захотіли вирішувати. І перенесли питання на невизначений строк. 

Нацрада з питань телерадіомовлення не ухвалила жодного рішення щодо "112 Україна" та Newsone

Раніше Нацрада вже проводила позапланову перевірку, щоб перевірити інформацію про структуру власності телеканалу NewsOne

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції