Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада подовжила "Інтеру" ліцензію попри скандальні заклики в ефірі та вимоги активістів

За це проголосували всі члени Нацради, окрім Ольги Герасим'юк.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення продовжила ліцензію "Інтеру", незважаючи на суперечливі заяви в ефірі телеканалу та трансляцію фіналу ЧС-2018, що проходить у Росії.

Відповідне рішення ухвалили під час сьогоднішнього засідання відомства.

Зазначається, що всі члени Нацради проголосували "за", окрім Ольги Герасим'юк, яка утрималась.

За словами активістів, які проводили мітинг під Радою та під стінами Нацради, потрібно відкликати двох членів: Ольгу Герасим’юк та Олега Черниша, адже вони зривали проведення засідань, ігноруючи їх. Також активісти закликали оприлюднити результати перевірки щодо трансляції концерту "Победа. Одна для всех", що відбувалася 9 травня і містила антиукраїнські заклики.

Разом з тим, в організації нагадали, що "Інтер" транслює Чемпіонат cвіту з футболу 2018, що відбувається у Росії. Активісти принесли під будівлю Нацради футбольний м’яч, що символізує "футбол на крові", а також червоні картки з закликами бойкотувати Мундіаль-2018.

Як повідомлялося, Герасим’юк і Черниш звинуватили пропрезидентську частину Нацради у непрозорості прийняття рішень і спробах тиску на телеканали через неподовження ліцензій на цифрове мовлення. З різних причин засідання регулятора не проводили майже два місяці. Спочатку хворіли Артеменко та інші учасники, а потім Герасим’юк на знак протесту написала заяву про звільнення.

Вибір редакції