Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада просить Кабмін не вимикати аналогове телебачення на кордоні з Росією

Також це має стосуватися суспільного телебачення та місцевих мовників, які не мають цифрових ліцензій.

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення пропонує Кабміну зберегти аналогове мовлення на кордоні з Росією, де існують ризики інформаційного впливу з боку країни-агресора, а також для суспільного мовлення та місцевих мовників, які не мають цифрових ліцензій.

Про це на прес-конференції заявив голова Нацради Юрій Артеменко, передає "Інтерфакс".

"Наступне засідання у нас відбудеться в середу, 29 серпня ... і ми винесемо питання про припинення аналогового мовлення загальнонаціональних і місцевих телекомпаній, які вже мають цифрові ліцензії. Всього таких на сьогодні – 41 компанія", - розповів Артеменко.

Він нагадав, що 31 серпня 2018 року стане останнім днем використання в Україні аналогової технології для телевізійного мовлення, однак воно залишиться на територіях з особливим режимом мовлення (територія анексованого Криму та зона ООС).

Артеменко оголосив пропозицію, щоб аналогові передавачі суспільного та місцевого мовлення, а також ті, які розташовані на кордоні з Росією, продовжили роботу до 2019 року.

Нагадаємо, у ніч проти 1 серпня Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення вимкнув аналоговий сигнал 13 телеканалів у Києві та 14 телеканалів у Кіровоградській області. Після відімкнення аналогового мовлення поширення всіх телеканалів залежатиме від компанії "Зеонбуд", про реальних власників якої членам Нацради нічого невідомо. Раніше це підприємство пов’язували з родиною Януковича.

ВідеоЯк перейти на цифрове телебачення, коли відключать аналогове

З 31 липня у Києві та Кіровоградській області зникне аналогове мовлення! А з 31 вересня - і на решті території країни! То ж телевізори тисяч родин – стануть просто не потрібними, якщо не перейти на цифрове телебачення. 

Як перейти на цифрове телебачення, коли відключать аналогове

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції