Нацрада шукає порушення закону в інтерв’ю Азарова "112 каналу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У разі виявлення порушення законодавства може бути призначено позапланову перевірку каналу.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення перевіряє запис інтерв’ю екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова в ефірі "112 Україна" на наявність порушення законодавства, що може призвести до позапланової перевірки каналу.

Про це заявив член Нацради Сергій Костинський у відповідь на запит "Детектора медіа".

"Матеріал записано, зараз аналізується відповідним управлінням. Щойно отримаємо результати аналізу цього цього інтерв'ю – ухвалимо відповідне рішення. Звісно, якщо апарат вбачатиме ознаки порушення законодавства, пропонуватиму призначення перевірки з голосу – на найближчому засіданні", - сказав він.

Зазначимо, 16 лютого в ефірі каналу "112 Україна" вийшла програма "Велике інтерв’ю", гостем якої був колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, який розповів про зустрічі з екс-президентом Віктором Януковичем, коментував події Євромайдану, переговори з МВФ та вибори президента України у березні.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року новим власником телеканалу "112 Україна" став народний депутат від "Опозиційного блоку" Тарас Козак, тісно пов'язаний з кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Раніше Верховна Рада звернулася до РНБО щодо застосування санкцій до окремих товариств, причетних до телеканалів "112" та NewsОne.

Залиште свій коментар

Вибір редакції