Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада з питань ТБ вчергове не зуміла провести доленосне засідання

Ситуація з ліцензіями затягується знову.

Чергове засідання національної ради з питань телебачення і радіомовлення не відбулося. Причиною стала відмова президентських представників розглядати продовження дії цифрових ефірних ліцензій національних телемовників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За версією голови ради Юрія Артеменка, Олег Черниш поставив ультиматум і нібито відмовився виходити на роботу, поки регулятор не розгляне питання про видачу ліцензій на цифрове мовлення телеканалам "1+1" та "Інтер". "Черниш висловив вимогу, що спочатку національна рада повинна продовжити ліцензію телеканалів, зокрема "Інтер" і "1+1", і лише після цього національна рада має розглядати результати перевірок цих телеканалів. В іншому випадку, як він заявив, він не буде брати участь у засіданнях", - заявив Артеменко.

ВідеоТелескандал. Нацрада з питань телебачення та радіомовлення не змогла зібратися уп'яте

Цього разу присутні звинуватили в усьому свого колегу Олега Черниша. За версією голови ради Юрія Артеменка, Черниш поставив ультиматум і нібито відмовився виходити на роботу, поки регулятор не розгляне питання про видачу ліцензій на цифрове мовлення телеканалам 1+1 і Інтер. У свою чергу, Черниш заперечує будь-які ультиматуми зі свого боку. Каже, що спочатку видати ліцензії, а лише потім розглядати можливі попередження і призначення позапланових перевірок запропонувала Ольга Герасимюк, а він її підтримав. 

Телескандал. Нацрада з питань телебачення та радіомовлення не змогла зібратися уп'яте

Сам Черниш заперечує будь-які ультиматуми зі свого боку та пояснює, що спочатку видати ліцензії, а лише потім розглядати можливі попередження і призначення позапланових перевірок запропонувала Ольга Герасим’юк, а він її підтримав. Такий алгоритм дій і Герасим’юк, і Черниш пояснили просто – щоб не дозволити регулятору здійснити політичний тиск на телеканали через видачу ліцензій. "Це була не моя ініціатива, як це було вказано в заяві. З цим звернулася Ольга Володимирівна Герасим’юк, вона була у відрядженні, і я її підтримав. Це не стосувалося ні "1+1", ні "Інтера", це стосувалося і СТБ. Можливо, якась ідея є у моїх колег, можливо, якось підвісити якийсь з каналів на попередженні і таким чином утриматись від продовження їм ліцензії," - припустив він.

Наразі Герасим’юк перебуває у відрядженні у Брюселі. "Зараз спрямувати все в його бік, я вважаю, що це некоректно, неетично, а головне – мене це ще й насторожує, тому що йдеться зараз про лобіювання інтересів певних груп, розвиваються певні кампанії, а також направляється громадська думка хибним шляхом", - зауважила вона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції