Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада з питань телерадіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne

Там заявили, що діятимуть згідно з чинним законодавством.

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку ТОВ "Новини 24 години" щоб перевірити інформацію про структуру власності телеканалу NewsOne.

Про це повідомили в прес-службі Нацради.

У прес-службі заявили, що згідно із законом України "Про телебачення і радіомовлення" телерадіоорганізація протягом 30 днів після виникнення підстав для внесення змін до ліцензії має подати відповідну заяву до Національної ради. Цей час минув, а ніяких документів до Національної ради так і не надійшло.

"Як зауважив голова Національної ради, з відкритих джерел стало відомо, що управління телеканалом було передано Андрію Портнову. У ЗМІ також було оприлюднено інтерв’ю самого А. Портнова, який підтвердив цей факт", - йдеться в повідомленні.

Також там додали, що прагнуть з'ясувати всі обставини та діятимуть відповідно до чинного законодавства.

Наприкінці серпня екс-заступник голови АП Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що отримав в управління телеканал NewsOne: власник 100% статутного фонду компанії Володимир Мураєв - батько нардепа Євгена Мураєва - передав йому телеканал в управління терміном на 3 роки. Мураєв-молодший цю інформацію підтвердив.

Згодом спікер Верховної Ради України Андрій Парубій розповів, що дав доручення підготувати відповідні закони щодо діяльності телеканалів "112 Україна" та NewsOne, оскільки петиція з проханням їх закрити набрала достатньо голосів. Депутати цю петицію підтримали та звернулись до РНБО щодо застосування санкцій до окремих товариств, причетних до телеканалів "112" та NewsОne.

В п'ятницю, 5 жовтня, Портнов заявив, що розриває цей договір та більше не матиме стосунку до діяльності каналу.

ВідеоПарламент вимагає застосувати санкції до власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne

Причина - поширення цими ЗМІ дезінформації, ворожої пропаганди та лобіювання інтересів держави-агресора Росії. Із таким проханням парламент звернувся до Ради нацбезпеки і оборони. Постанова була внесена на голосування, бо на сайті ВР під відповідною петицією підписалися більше 25 тисяч громадян. Нардепи, зокрема, рекомендують заблокувати активи телеканалів та анулювати їхні ліцензії.

Парламент вимагає застосувати санкції до власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne

Залиште свій коментар

Вибір редакції