Над Донеччиною шпигують безпілотники, а на Луганщині розгортається рух опору окупантам. Мапа АТО

Дата публікації
Над Донеччиною шпигують безпілотники, а на Луганщині розгортається рух опору окупантам. Мапа АТО

За минулу добу українські прикордонники зафіксували проліт двох ворожих безпілотників

На Луганщині партизани знищили БМП бойовиків.

Бойовики здійснюють поодинокі збройні провокації на Маріупольському, Донецькому, Дебальцевскому та Луганському напрямках.

Як розповів сьогодні на брифінгу Антитерористичної операції Андрій Лисенко, за даними розвідки, триває процес заміни місцевих бойовиків на кадрових військових ЗС РФ з метою підпорядкування усіх бандформувань єдиному керівному центру.

За минулу добу українські прикордонники зафіксували проліт двох ворожих безпілотників в районі н.п. Сартана Донецької області. Водночас, поблизу м. Волноваха українські військові знищили ворожий безпілотник.

"За оперативною інформацією, в районах Луганщини, що тимчасово підконтрольні бойовикам, розгортається рух Опору російським окупантам. Так, в селищі Голубівське Попасняського району в результаті нападу загону місцевих партизан на позиції терористів було знищено 1 БМП-2 і 2 кулеметних розрахунки", - повідомив Лисенко.

Крім того, за даними розвідки, з метою доукомплектування наявних бандформувань керівництво "ДНР" проводить на окупованих територіях т.зв. "добровольчу" мобілізацію місцевого населення віком від 16 до 18 років.

Нагадаємо, за добу на Донбасі загинув один військовий.

Наступна публікація