Над лаврськими печерами щось будують

На території Києво-Печерської Лаври над входом до Ближніх печер ведуться будівельні роботи, мета яких залишається невідомою.

Печери вже два роки знаходяться в аварійному стані, пише "Газета по-киевски". "Ще з 27 листопада ведуться бурові роботи", – розповів гендиректор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Сергій Кролевець. 

Знесення брами в Лаврі
Нещодавно з невідомих причин було знесено старовинну браму Києво-Печерської лаври.
Видання пише, що директору не вдалося домогтися точної відповіді, хто і що будує біля Ближніх печер. Від будівельників стало відомо, що будівництвом завідує приватна фірма, але ця інформація не перевірена. 

За словами Кролевця, він уже звертався в різні інстанції, аж до Мінкультури, "але ніякої реакції з боку чиновників не пішло – навіть не пояснили, хто взагалі дав дозвіл на проведення будь-яких робіт". 

Про мету будівництва кореспонденти розпитували на місці. "Ділянку, прямо "на голові" у Ближніх печер, обнесли металевим забором, за яким лежать будматеріали – мішки з піском, цегла", - пишуть вони. 

На запитання робітники відповідали, що триває ремонт або реконструкція, але що відновлюють і хто конкретно цим займається, не казали. 

Своєю чергою, ченці Києво-Печерського монастиря сказали, що ведеться "звичайна реставрація".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: