Надійність та відповідальність забудовників — це головний тренд на ринку нерухомості у 2020 році — Ігор Оверко

Дата публікації
Перегляди
2605
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Надійність та відповідальність забудовників — це головний тренд на ринку нерухомості у 2020 році — Ігор Оверко

Сьогодні у всьому світі вирує пандемія коронавірусу.

Більшість держав, в тому числі Україна, були вимушені ввести обмежувальні заходи для населення та бізнесу з метою призупинити швидке розповсюдження вірусу. Однак, такі вимушені кроки матимуть негативні наслідки для економіки.

У зв’язку з можливою економічною кризою, експерти радять українцям не тримати кошти “під подушкою”. Натомість спробувати використати перевірені фінансові інструменти, які допоможуть мінімізувати втрати. До прикладу, відкрити у банку декілька  депозитних рахунків в різних іноземних валютах (євро, долар США та ін.), або інвестувати в нерухомість, яка завжди в “ціні”, незалежно від політичної чи економічної ситуації. 

Водночас, якщо банки вже частково пройшли свій “природний відбір” у період кризи 2014-2015 рр., то забудовників на ринку нерухомості України тільки очікує перевірка на надійність. Так, “вистояти” у 2020 році зможуть лише забудовники, які мають достатньо внутрішніх резервів та власних виробничих потужностей.

Тому до звичних критеріїв вибору житла, як от комфорт та якість новобудови, варто додати рівень надійності забудовника, що стане одним із найважливіших факторів інвестицій в нерухомість у 2020 році. 

В контексті рівня надійності будівельних компаній, 26 березня 2020 року редакція інтернет-ресурсу “МінФін” опублікувала “Рейтинг забудовників передмістя Києва", а підсумками 3-4 кварталу 2019 року. Даний рейтинг демонструє актуальну ситуацію на ринку нерухомості передмістя столиці. А статистичні дані дозволяють потенційним покупцям об’єктивно оцінити будівельні компанії за головним показником — здана в експлуатацію нерухомість, яка отримала сертифікати Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Саме це підтверджує надійність будівельної компанії.

На здане житло, вказане в Рейтингу, варто звернути увагу не тільки з позиції надійності його забудовника. Саме готове житло з усіма необхідними документами та комунікаціями виступає нині як надійна інвестиція. Враховуючи кризу, частина забудовників не зможе завершити розпочаті об’єкти вчасно. Це варто враховувати, обираючи об’єкт нерухомості під інвестицію.

Повертаючись до Рейтингу забудовників передмістя Києва, цього року лідером за кількістю введених в експлуатацію квартир стала Будівельна група “Синергія”, яка здала 1204 квартири в 8-ми будинках в житлових комплексах комфорт-класу — "Green Side", "City Park" та "Синергія 3+", а це 75 252 кв. м. житла. У підсумку це ІІ місце у рейтингу, який визначали згідно зданих будинків. Загалом у дослідженні "МінФіну" взяли участь понад 45 компаній Київської області.

“Ми, в Будівельній групі “Синергія” розуміємо, що наслідки світової кризи матимуть свій вплив на всі галузі економіки України, в тому числі й на нерухомість. В цей нелегкий період вистояти зможуть тільки найбільші надійні компанії. Тому на перший план 2020 року виходить надійність будівельних компаній” — зазначає Ігор Оверко, генеральний директор Будівельної Групи “Синергія”.

Разом з тим, у БГ "Синергія" наголошують на тому, що продовжують активно  працювати на всіх об’єктах. У компанії є достатньо фінансових резервів, виробничі сили, довіра у банків, які дозволяють виконати взяті перед інвесторами зобов'язання.

“Наразі зведення будинків триває. Ми будуємо якісне житло з усією необхідною інфраструктурою, дотримуючись високої дисципліни щодо будівництва та здачі об’єктів в експлуатацію. Робота на будівельних майданчиках ведеться відповідно до правил безпеки та рекомендацій МОЗ на час карантину, а відділи продажів БГ "Синергія", як і вся країна, перебувають на карантині, але продовжують працювати з дому", – додав Ігор Оверко, генеральний директор Будівельної групи "Синергія".

Дата публікації
Перегляди
2605
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація