"Надрам України" повернули будинок у центрі Києва

Скандальну будівлю по вулиці Володимирській у Києві повернули у власність національній компанії "Надра України" та взяли під міліцейську охорону.

Офіс НАК "Надра України" по вулиці  Володимирській, 34/9 взято під охорону співробітниками Державної служби охорони Міністерства внутрішніх справ.

Про це повідомили у прес-службі "Надр України".  В той же час, у київській міліції заявили, що не володіють інформацією про конфлікт у будинку в центрі столиці.

Як відзначили в "Надрах України", у п'ятницю, 28 серпня, державний виконавець у присутності представників Мінприроди, "Надр" і Шевченківського РУГУ МВС склав акт, яким передав приміщення по вул. Володимирська, 34/9 на зберігання НАК "Надра України".

При передачі приміщення також був присутній представник іноземної компанії "Зентакс Лімітед" (Кіпр), заявленої як власник цієї будівлі. Чоловік не мав при собі жодних підтверджуючих це право власності документів. На даний момент будівля знаходиться на відповідальному зберіганні у НАК "Надра України" під охороною Державної служби охорони.

У компанії також відзначили, що під час перебування на посаді голови правління НАК у 2007 році, Едуард Ставицький за підтримки глави Мінприроди Василя Джарти здійснив відчуження адміністративних будівель №34 по вул. Володимирській та №9 по вул. Золотоворітській у Києві загальною площею 3142 квадратних метри, передані Кабміном до статутного капіталу НАК "Надра України".

Після звільнення Кабінетом міністрів Ставицького з посади голови правління "Надр", з 20 березня 2008 року за рішенням суду, на будівлі було накладено арешт і передано на зберігання Міністерству охорони навколишнього природного середовища.

На виконання рішень засідання Кабінету міністрів від 26 серпня 2009 року, за ініціативи Мінприроди та національної компанії відділом Державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції Києва було відновлено виконавче провадження по цій судовій справі.

Нагадаємо, 28 серпня вдень з'явилася інформація про захоплення приміщення "Надр України" на вулиці Володимирській. Про захоплення заявив представник компанії "Зентакс Лімітед" Олександр Случ.  За його словами, офіс у центрі столиці належить його компанії, але судові виконавці за підтримки невідомих осіб у цивільному одязі захопили цю будівлю.

Разом із тим, 26 серпня уряд ухвалив рішення про передачу "Надрам України" двох будівель у центрі столиці, що знаходяться по вулиці Володимирській, 34 і Золотоворітському провулку, 9.

За словами прем'єра Юлії Тимошенко, ці будівлі було відібрано у держави в той час, коли урядом керував Віктор Янукович, і  за участі команди лідера Партії регіонів. Раніше Тимошенко звинуватила регіоналів у спробі рейдерського захоплення будинку "Надр України".

Разом із будівлями національної компанії, уряд вирішив повернути державі резиденцію "Межигір'я"  в Київській області, де зараз проживає Віктор Янукович.

Читайте також:

У Києві відбулася спроба захоплення будівлі НАК "Надра України"

Уряд звільнив звинуваченого в рейдерстві керівника "Надр України"

СБУ зловила на хабарі вище керівництво НАК "Надра України"

Тимошенко розповіла, як буде виселяти Януковича з дачі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: