Надвисокі ціни на нерухомість

Ціни на нерухомість в Україні надміру високі - це визнають не лише потенційні власники, але й ті, хто цю нерухомість продає.

Ціни на нерухомість в Україні надміру високі - це визнають не лише потенційні власники, але й ті, хто цю нерухомість продає. Сьогодні вони зрівнялися з європейськими.

Власники великих квартир у центрі Києва або ж у нових мікрорайонах можуть вважати себе справжніми європейцями. Принаймні - за вартістю житла. Квартира на Осокорках потягне на 250 тисяч доларів. Або - 200 тисяч євро. З таких цін починаються пристойні квартири в Лондоні, Парижі, Бонні та інших західноєвропейських столицях. Або вілли на узбережжі балканських країн і Кіпру. Щоправда, є нюанси.

Купувати житло у західноєвропейських країнах, щоб потім продати або здавати в оренду, спеціалісти не радять - вартість нерухомості там й так захмарна. Зиску немає. Проте, закордонну нерухомість можна купити для себе.

Якщо ви остаточно вирішили переїхати жити до однієї з країн Європи, то ваше житло стане вам у пригоді. Принаймні, продавши квартиру тут, ви можете якщо не відразу купити квартиру, то сплатити перший внесок за нове житло, і тоді банк видасть вам кредит з меншими відсотками.

Навіть власники однокімнатних хрущівок можуть вважати себе багатими людьми. Щоправда в Празі, Берліні чи Варшаві можно купити саме таку нерухомість - ще радянських часів. Проте - широкі можливості відкриваються на узбережжях Туреччини та Болгарії. Будують там швидко і якісно, від покупця вимагають мінімум документів. Літо - 6 місяців на рік, життя досить дешеве.

Болгарія ж цікава тим, що вона вже член Євросоюзу, тож апартаменти там такі, як і в західноєвропейських країнах. Хоча ціни вже в євро. Обслуговування - 300-350 євро на рік. Але ціна цієї нерухомості весь час зростає.

ВідеоЗахмарні ціни на житло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: