Надзвичайний стан у Білій Церкві

Через відсутність опалення в найбільшому житловому масиві Білої Церкви в місті оголошено надзвичайний стан.

Біла Церква
Майже 40 тисяч мешканців Білої Церкви залишилися без опалення. (Фото: bulat.kiev.ua)
У місті Біла Церква Київської області оголошено надзвичайний стан у зв'язку з відсутністю теплозабезпечення в найбільшому житловому масиві, де мешкає близько 40 тисяч людей, працюють 10 дитячих садочків і п’ять шкіл. 

Про це повідомив заступник міського голови Білої Церкви Василь Савчук.
 
"Опалювання масиву Леваневського забезпечує ТЕЦ, яка є приватною структурою. І тут є проблеми, оскільки ДК "Газ України" хоче укладати договори про поставки газу напряму з ТЕЦ, вважаючи непрозорою існуючу систему укладення договорів з комунальним підприємством "Білоцерківтепломережа", яке у свою чергу постачає ліміт газу на ТЕЦ", - сказав міський чиновник.
 
За його словами, інші 70% житлового фонду міста вже підключено до теплозабезпечення. "Ми провели надзвичайне засідання міської ради у зв`язку з цією ситуацією, запрошували на засідання прокурора міста, вимагали від керівництва ТЕЦ виконати свої зобов`язання, але вони не реагують", – додав заступник міського голови.
 
Савчук також повідомив, що місцева влада звернулася до Генеральної прокуратури України. "Закон про теплозабезпечення передбачає, що природні монополії, незалежно від форм власності, повинні виконувати свої зобов`язання з надання послуг населенню. Тому зараз потрібно підключати правоохоронні органи. Ми вже звернулися до Генеральної прокуратури України з проханням підключитися до з`ясування причин зриву опалювального сезону", – розповів він.

ВідеоПроблеми з опаленням на Харківщині та в Білій Церкві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: