Надзвичайники влаштовують рейди на небезпечних пляжах Київщини

Застерегти відпочивальників можуть лише листівками та роз'яснювальною роботою.

Після загибелі, за дивних обставин, 14-річного хлопчика у Броварах місцеві рятувальники провели рейд небезпечними водоймами району, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Лише за один день цього тижня втопилися четверо людей. Батьки з дітками звикли плавати просто біля табличок "Купатися заборонено" і жодні попередження їх не лякають. Про це дорослі навіть заявляли просто в обличчя надзвичайникам.

- Хотіли б вас проінструктувати щодо безпечного поводження на воді.

- Та що нас інструктувати? Ми ж з дитинства все знаємо!

- Але місце не пристосоване для купання. Знаки безпеки бачили?

- Звичайно! А ви бачили, що ми купаємося?

Дно ставка не досліджене, рятувальний пост не встановлений – це головні причини заборони. Коли купіль дозволять, представники мерії ще не знають. Та броварчани хочуть вже купатись.

ВідеоРятувальники інспектують водойми Броварського району на Київщині

Чотири дні тому на цьому озері втопився хлопчик. Його родичі грішать на земснаряд – мовляв, дріт від нього б'ється струмом, це призвело до трагедії. Рятувальники цього не підтверджують. Земснаряд справний, кажуть у мерії. Він якраз для того, щоб почистити дно. Може після цього купатися і дозволять.

Рейд закінчується кількома розданими листівками. Далі рятувальники їдуть у село Пухівка – на Десну. На Десні сильна течія, яка далі від берега збиває з ніг. Селяни кажуть, ще рік тому тут були буйки, та їх забрали. Тепер стало ще небезпечніше.

Де у Києві розташовані безпечні для купання пляжі, дізнавайтесь у матеріалі: Пляжний сезон у Києві. Інтерактивна мапа безпечних місць для купання

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

безпечний пляж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: