Надзвичайники влаштовують рейди на небезпечних пляжах Київщини

Застерегти відпочивальників можуть лише листівками та роз'яснювальною роботою.

Після загибелі, за дивних обставин, 14-річного хлопчика у Броварах місцеві рятувальники провели рейд небезпечними водоймами району, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Лише за один день цього тижня втопилися четверо людей. Батьки з дітками звикли плавати просто біля табличок "Купатися заборонено" і жодні попередження їх не лякають. Про це дорослі навіть заявляли просто в обличчя надзвичайникам.

- Хотіли б вас проінструктувати щодо безпечного поводження на воді.

- Та що нас інструктувати? Ми ж з дитинства все знаємо!

- Але місце не пристосоване для купання. Знаки безпеки бачили?

- Звичайно! А ви бачили, що ми купаємося?

Дно ставка не досліджене, рятувальний пост не встановлений – це головні причини заборони. Коли купіль дозволять, представники мерії ще не знають. Та броварчани хочуть вже купатись.

Рятувальники інспектують водойми Броварського району на Київщині

Після загибелі 14-річного хлопчика за дивних обставин у Броварах місцеві рятувальники  провели рейд небезпечними водоймами району.  Лише за один день цього тижня втопилися четверо людей. Батьки з дітками звикли плавати просто біля табличок "Купатися заборонено", і  жодні попередження їх не лякають. Про це  дорослі навіть заявляли просто в обличчя  надзвичайникам. 

Чотири дні тому на цьому озері втопився хлопчик. Його родичі грішать на земснаряд – мовляв, дріт від нього б'ється струмом, це призвело до трагедії. Рятувальники цього не підтверджують. Земснаряд справний, кажуть у мерії. Він якраз для того, щоб почистити дно. Може після цього купатися і дозволять.

Рейд закінчується кількома розданими листівками. Далі рятувальники їдуть у село Пухівка – на Десну. На Десні сильна течія, яка далі від берега збиває з ніг. Селяни кажуть, ще рік тому тут були буйки, та їх забрали. Тепер стало ще небезпечніше.

Де у Києві розташовані безпечні для купання пляжі, дізнавайтесь у матеріалі: Пляжний сезон у Києві. Інтерактивна мапа безпечних місць для купання

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

безпечний пляж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: