"Нафта для Коломойського" та "справи Порошенка". У Telegram-каналі опублікували нові записи "з кабінету Труби"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом години опублікували 4 аудіозаписи.

Зранку 3 грудня у Telegram-каналі "Трубу прорвало" опублікували чергову порцію розмов людини із голосом, схожим на директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Цього разу засновники каналу опублікували "записи з кабінету", де йдеться про справу стосовно "нафтових інтересів Коломойського", "американські вибори" та "справи Порошенка".

Справа "проти нафтових інтересів Коломойського"

За даними каналу, 1 липня 2019 року відбулася розмова глави ДБР Романа Труби та керівника патронатної служби ДБР Олександра Удовиченка. Згідно із записом, ДБР могло протидіяти розслідуванню щодо "нафтових інтересів Ігоря Коломойського".

"Удовиченко пропонує Трубі забрати справу у слідчого, бо пішли з обшуками проти нафтових інтересів Коломойського: "Ви що там охриніли? Передайте цьому п#дарасу, що його звільнять! Ви навіть собі не розумієте, у що ви влізли!". Удовиченко показує Трубі ролик з каналу "1+1" і каже, що не лізти в цю справу просив "Андрій Бліжайший", якому "дзвонив особисто Бєня", - йдеться в повідомленні до аудіозапису.

"Швидко, нах*й, закривайте цю справу бл*дську. Я зашлю йому (Богдану) постанову. Потім скажу, що це Роман усе вирішив. І ще Бєня буде винен Роману", - цитує канал репліку з розмови.

Втручання НАБУ в американські вибори

На другому опублікованому записі Труба нібито спілкується з керівником другого управління організації досудових розслідувань ДБР Олександром Туру, керівником Офісу президента Андрієм Богданом та Олександром Удовиченком.

Керівник ДБР нібито заслуховує хід справи щодо "втручання" керівника НАБУ Артема Ситника в американські вибори. Як переконують, на каналі, через 20 хвилин після того як кабінет покидає Туру, туди заходить Удовиченко, а Труба телефоном звітує Андрію Богдану.

"Ти знаєш я не підведу, все, що я обіцяв – у нас так і йде". Після розмови переказує її зміст Удовиченку: "Йосипович каже, що хвалив мене перед американцями. Він каже – дай результат!", – йдеться в дописі.

Справи Порошенка

В наступному дописі автори переконують, що розмова відбувається між Романом Трубою і Олегом Корецьким, який є керівником Першого управління організації досудових розслідувань.

Глава ДБР нібито висловив незадоволення, що Корецький допитує Порошенка не у тій справі.

"Ти довго думав, щоб його по землі викликати? У нас що адекватних справ немає?", – чутно на записі. У відповідь чоловік на записі говорить, що "всі справи цікаві".

Також в розмові обговорювали питання допиту "фігуранта" на поліграфі, де чоловік з голосом схожим, як у Романа Труби, критикує іншого за повільну роботу. Своєю чергою нібито Корецький говорить про "12 справ проти Порошенка" та переконує, що його викликатимуть на допит стільки, скільки потрібно.

"Одне тільки прохання, будь ласка, давайте цих 12 проваджень... "Пошел он на*уй, той Петя, бл*дь". Будем його кликати стільки, скільки нада", – чутно на записах.

На ще одному записі 11 вересня, де теж голоси схожі на Труби і Корецького, останній нібито звітує про провадження і їде в Офіс президента. Чоловік також анонсує директорові ДБР обшуки в Гонтаревої, Чауса, Жулянах та "Пєтіному банку".

Нагадаємо, 19 листопада в Telegram з’явився черговий канал про українську політику під назвою "Трубу прорвало". Протягом години там було оприлюднено майже 10 аудіозаписів розмов людини із голосом, схожим на директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Засновники Telegram-каналу стверджують, що отримали цілі години записів із кабінету очільника ДБР та публікують лише невелику частину цих розмов.

До цього 21 вересня Труба повідомив, що знайшов у своєму кабінеті прослушку, яка була розташована у вентиляційній системі. На опублікованих аудіозаписах теж доволі чітко чутно роботу вентиляторів, які часто приглушували звук. У кожного запису в цьому Telegram-каналі є визначена дата і жодної з них немає пізніше 19 вересня 2019 року.

Відео "Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Створений лише учора Телеграм-канал виклав записи, в яких керівник ДБР рапортує перед головою Офісу президента Андрієм Богданом, обіцяє йому зробити пріоритетною справу Петра Порошенка. А також дає команду призупинити обшуки у Приватбанку та НБУ на час візиту місії МВФ. Ще в одному фрагменті Трубі радять не перейматись справами Майдану.  

"Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Залиште свій коментар

Вибір редакції